Exile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Exile

Echonet guild
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Loc de dat cu bancu

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
chevron84

chevron84


Mesaje : 10
Data de înscriere : 08/06/2009
Varsta : 40
Localizare : Dark Town Timisoara

Loc de dat cu bancu Empty
MesajSubiect: Loc de dat cu bancu   Loc de dat cu bancu EmptyLun Iun 08, 2009 6:16 am

Hai sa facem o colectie de bancuri , cele mai mari , tari si haioase , sa pice de pe scaune BACuistii la BAC cand le citesc de pe topurile de poala (traducere la LAPTOP a`al Pruteanu)

Me first :

Gheorge o viola pe Maria , Maria urla : AJUTORRR !!!! , Gheorge ii raspunde : Taci fa` ca pot si singur!
Sus In jos
Karinah

Karinah


Mesaje : 11
Data de înscriere : 31/05/2009
Varsta : 35
Localizare : Sighisoara

Loc de dat cu bancu Empty
MesajSubiect: Re: Loc de dat cu bancu   Loc de dat cu bancu EmptyLun Iun 08, 2009 10:39 am

Stiu eu, stiu eu unul, dar e din amintiri si sper sa il reproduc bine Very Happy Here we go:

Se face o adunare in padure si toate animalele sunt chemate sa aleaga regele padurii, se face o un concurs de zis bancuri, cel care zice bancul cel mai haios si rad toate animalele o sa fie rege...si daca nu va fii omorat. Buuun....vine leul spune un banc si toate animalele rad in afara de broasca testoasa....leul e omorat, apoi vine ursul si spune...si, la fel...broscuta nimic, in final vine iepurele si zice, dar broscuta iar tace. Dupa ce este omorat si iepurasul (saracutul de el Sad ) incepe broscuta testoasa sa rada cu pofta si toate animalele o intreaba "Ce ai mai?" Si broscuta zice "Vai ce banc bun a zis leul". Very Happy
Sus In jos
chevron84

chevron84


Mesaje : 10
Data de înscriere : 08/06/2009
Varsta : 40
Localizare : Dark Town Timisoara

Loc de dat cu bancu Empty
MesajSubiect: Re: Loc de dat cu bancu   Loc de dat cu bancu EmptyMier Iun 10, 2009 4:28 am

Hai sa continuam seria cu animalele Razz

Leu face mare adunare in padure . Si le ordona animalelor sa-i aduca o bucata de carne ce nu a mai mancat sau le bate cu scula pe spate . Zis si facut , animalele cu mic cu mare aduc ce pot ce le trece prin minte si se alineaza in fata leului sa-i prezinte ofrandele .

Vulpea prima ii ofera leului o bucata de carne de porc ... leu suparat de jignirea vulpii o ia si o bate cu scula pe spate ..
Iepurasul al 2-lea vine cu un morcov ... leu si mai suparat il ia si-l bate pe asta cu toata brutalitatea cu scula pe spate la care iepurasul incepe sa rada in hohote... leu intreaba , Dc razi ma iepurasule ? Ptr ca vine ariciul cu salata ....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Loc de dat cu bancu Empty
MesajSubiect: Re: Loc de dat cu bancu   Loc de dat cu bancu Empty

Sus In jos
 
Loc de dat cu bancu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Exile :: Non-related Wow-
Mergi direct la: