Exile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Exile

Echonet guild
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Problemele serverului

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
smileyu




Mesaje : 22
Data de înscriere : 29/05/2009

Problemele serverului Empty
MesajSubiect: Problemele serverului   Problemele serverului EmptySam Mai 30, 2009 5:40 pm

Ca sa stie toata lumea de ce este servu off in ultimele zile...




Acesta se mai incalzeste si se stinge singur din motive.. ( ca sa nu se arda)...si nu are cine sa`l aprinda....deci nu injurati gm..sau pe requiem..ca ei nu au nici o putere...locuind departe de locatia serverului...requiem poate da doar telefoane Smile..atat.. Very Happy asea ca nu va speriati de wipe sau ceva...nu o sa fie wipe 100%...asea a zis requiem Very Happy...si am incredere in ce zice el Very Happy si voi ar trebui sa aveti..pentru ca nu are nici o obligatie fata de serv si totusi se ocupa majoritatea timpului de serv...deci plis respect pentru requiem si pentru ceilalti gm..fac si ei ce pot.. Very Happy
Sus In jos
jokero

jokero


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/06/2009
Varsta : 38

Problemele serverului Empty
MesajSubiect: hi   Problemele serverului EmptyJoi Iun 04, 2009 1:09 pm

Pai e naspa treaba ! se va ocupa cineva de remedierea problemei sau se va stinge mereu ? sa bage un ventilator in unitate Very Happy (joke)
Sus In jos
smileyu




Mesaje : 22
Data de înscriere : 29/05/2009

Problemele serverului Empty
MesajSubiect: prbls   Problemele serverului EmptyVin Iun 05, 2009 4:33 am

servu off, deoarece si pentru ca, nu merge .. Smile) iar este stins calcul presupun Smile o sa`si revina el..pe seara..cand o sa aibe cine sa`l aprinda,
Sus In jos
madafaka

madafaka


Mesaje : 5
Data de înscriere : 02/06/2009

Problemele serverului Empty
MesajSubiect: Re: Problemele serverului   Problemele serverului EmptyLun Iun 08, 2009 11:21 am

cam gata cu srvr:| nu o sa mai fie ca inainte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problemele serverului Empty
MesajSubiect: Re: Problemele serverului   Problemele serverului Empty

Sus In jos
 
Problemele serverului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Exile :: Echonet problems-
Mergi direct la: