Exile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Exile

Echonet guild
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Listutza PVE

In jos 
AutorMesaj
smileyu




Mesaje : 22
Data de înscriere : 29/05/2009

Listutza PVE Empty
MesajSubiect: Listutza PVE   Listutza PVE EmptyMar Iun 02, 2009 3:55 am

TANKS:

Druids: Smileyu, Illusyon, Chevron (Karinah)

Warriors: Ghetzy, Nrone (Narsil, Edwinge)

Paladins: Gymly

HEALERS:

Priests: Metheora, Lya, Shjcken (Mozzes)

Druids: Khuna, Hooliganu , Azzard (Stor)

Paladins: Madafaka, Draykorr, Mester (Said)

Shamans: Uxxe, Sparkman

DPS:

Warlocks: Ausum, Enerdjazer, Angel

Paladins: Arthurian, Cami, Said ( Giulyk)

Rogues: Ninjutsu, Brutus, Fabre, Supozitor, Shade

Druids: Sefroid, Karinah, Alkol (Chevron, Susanoomon)

Priests: Claina

Shamans: shay

Hunters: Tmac, Fallenstar (Bhong)

Mages: Banditul, Zahawk, Necroman (Apocalips, Alexxyo, Oldmage)

Warriors: Starfish, Narsil (Alinn)



Lista va fi completata, in decursul timpului vor fi adaugati membri, si se vor sterge unii, depinzand de activitatea voastra si de felul cum va comportati in raiduri (si in guilda)

Repet: vreau sa creez un nucleu de oameni pe care sa ne putem baza..si care sa ii ajute pe ceilalti...pana atunci...cei din lista au prioritate

Si inca ceva, va rog disciplina, dak nu avem macar respect uni fata de ceilalti nu avem ce cauta in instante. Gluma este gluma, inteleg, nu am zis nimic, nu va oblig sa mergeti in instante, vreti sa mergeti ma bucur mult, nu vreti sa mergeti este treaba voastra, dar sa nu aud comenatrii aiurea, incerc sa fac si eu cat se poate, acu este sesiune, si foarte multi dintre noi au de invatat, fiti intelegatori, nu tipati, incerc si eu sa le impac pe toate, fac cat se poate de multe, dar nu trebuie niciodata sa asteptati la ceilalti ceva ce puteti face si singuri, zic asta pentru ca vreau sa va vad mai calmi, nu este sfarsitul lumii ca nu ai luat un item, il iei data viitoare, daca esti serios si te tii de treaba toate ies foarte bine intr`un final, fie el aproape sau indepartat, mie nu`mi place sa ma cert, nici sa dau kickuri din guilda, inteleg ca unii sunt mai grei de cap, dar nu le scot ochii, fac cu ei pana invata, ca nimeni nu s-a nascut invatat, usor usor invata toti, cum si eu am invatat la randul meu, dar trebuie sa fiti mai ingaduitori unii cu ceilalti, doar asa vom reusi sa facem ceva, pana la urma este un JOC, care se joaca de PLACERE, deci va rog mult nu vreau sa mai vad certuri si alte chestii din kkturi, pentru ca puteti sa fiti preteni in loc sa va injurati ca la usa cortului, si jocul in acel moment este mai placut, asta este parerea mea, cine are de spus cate ceva sa imi trimita mail in joc, si o sa fac un post special in care sa va spuneti of-urile, ca toti avem...


Si inca ceva, am auzit astazi ceva si imi venea sa innebunesc, citez:
"Mane, eu astazi am banchetu la ora 19:00...Voi la cat incepeti raidul;
Smileyu: la 19:00, dar dute si distreazate, fate muci, da`l dreaqu de WOW
El: Pai dupa aia nu ma mai iei in raiduri

Cand am auzit partea asta, imi venea sa intru prin monitor si sa`l strang de gat, oamenii cu mentalitatea asta nu au ce cauta la mine in guild
Daca mai aud pe cineva ca imi zice ceva de genul acesta, chiar fac spume, da`l in morti lui de joc, dute si bea, distreaza`te, F**e, injecteaza`te fa ce doresti, si cand ai chef atunci intra in wow,

Asta a fost un mic of al meu, aveti chef de flame, va ascult, doctor Andrei 9595 este aici pentru voi Smile))))

Have fun incontinuare
Sus In jos
 
Listutza PVE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Exile :: Pve-
Mergi direct la: